psycholog, psychoterapeut, rodinný poradce, kouč

Dr. David Karel | Teplice - Českobratrská 931/26

Cena jednoho setkání je 600,- Kč. Nejsem plátce DPH.
Dr. David Karel

Oproti psychoterapii se poradenství zabývá nespecifickými otázkami a problémy klientů. Nevede k řešení problémů a změnám, které klient nedovede sám aktivovat, ale stimuluje již klientovi schopnosti. Při poradenství psycholog (counsellor) stimuluje klientovi schopnosti se rozhodnout, pomáhá mu orientovat se v možných řešeních, která se mu nabízejí, podporuje udržení vzatých rozhodnutí, dodává psychologickou podporu a aktivuje positivní postoje klienta.

Psychologická podpora se týká pomoci v překlenutí obtížných životních a krizových situací, kterými člověk během života přirozeně prochází, (puberta, dospívání, nemoc, úmrtí někoho blízkého), nebo situace, které život sám přinese (ztráta zaměstnání, rozvod, oběti násilí, atd.)

Poradenství se může týkat následujících oblastí: osobních, partnerských a rodinných problémů a rozhodnutí, profesního rozhodování, interpersonálních problémů v pracovní skupině, škole, existenčních problémů a jiných.

Může se uskutečnit individuálně nebo ve skupině.

Poradenství je vhodné i pro organizace, jako jsou obchodní společnosti, školy, asociace, politické strany atd.

Poradenství se odehrává v jednom setkání jehož délka je individuální. Obvyklá délka jednoho setkání je 50 min a frekvenci dalších setkání si určuje sám klient dle svých potřeb.

Kontakt

e-mail

info@drkarel.cz

telefon

+420 603 878 217