V databázi je již 90 psychologů z celé ČR!

V naší databázi, která je klientům právě k dipozici, je zaregistrováno již 90 psychologů z celé ČR. Přesto nejsou ještě stále některé okresy obsazeny. V případě, že Vám ve Vašem okrese nenabízíme psychologickou pomoc, obraťte se s důvěrou na kolegu ze sousedního okresu. Důvod proč jsme nikoho nezaregistrovali může být být hned několik. Buď se nám nikdo nepřihlásil, uchazeč o zařazení do datbáze nesplňoval naše kriteria nebo jsme nikoho v okrese nedohledali na internetu.

V některých okresech stále hledáme soukromé psychology (psychologické poradny)

Vážení klienti nebo kolegové. V některých okresech stále hledáme soukromé psychology (psychologické poradny), které bychom rádi zařadili do naší databáze. Víteli o nějakém psychologovi nebo jsteli soukromý psycholog a máte zájem být na těchto stránkách registrován, neváhejte a ozvěte se nám. Spojení na nás najdete v rubrice "kontakt". Jedná se o tyto okresy: Jeseník, Přerov, Nový Jičín, Karviná, Zlín, Uherské Hradiště, Vyškov, Znojmo, Ústí nad Orlicí, Svitavy, Havlíčkův Brod, Pelhřimov a Třebíč.

Jak hledat svého psychologa

V rubrice "kontakt" najdete kontakt na správce těchto stránek. Svého psychologa hledejte podle svého bydliště nebo místa zaměstnání v rubrice "výběr psychologa". Svého psychologa rovněž můžete nalézt zadáním klíčového slova (například město, kraj nebo příjmení psychologa) v datatbázi (volba v rubrice"výběr psychologa").

Váš psycholog Mgr. Zuzana Nováková.